Nowa rowerownia

image_pdfimage_print

W związku z oddaniem do użytkowania wiaty do przechowywania rowerów przy ul. Walerego Sławka (pomiędzy budynkiem ul. W. Sławka 38 a budynkiem przy ul. W. Sławka 40), zapraszamy Państwa do złożenia wniosku o wynajem miejsca. W pomieszczeniu wiaty rowerowej zamontowano 52 wieszaki na rowery oraz oświetlenie wewnętrzne i monitoring wizyjny.
Wniosek o wynajem można złożyć w administracji terenowej przy ul. Sławka 26 (nowy budynek administracji zlokalizowany pomiędzy budynkami os. Różanego), siedzibie głównej przy ul. Krasińskiego 14 lub przesłać w formie elektronicznej na adres e-mail: sekretariat@tbs.katowice.pl. Druk wniosku stanowi załącznik niniejszego pisma. Wnioski będą przyjmowane do dnia 30.11.2019 r.
Warunki wynajmu:
– miesięczna opłata za wynajem miejsca na rower wynosi 12,30 zł brutto
Pierwszeństwo w wynajmie miejsc mają najemcy budynków bez piwnic oraz osoby, które nie posiadają aktualnie wynajętych miejsc w parkingach podziemnych gdzie istnieje możliwość przechowywania rowerów na zamontowanych tam wieszakach.

W przypadku większej ilości złożonych wniosków niż dostępnych miejsc, Spółka przeprowadzi komisyjne losowanie najemców. O terminie losowania zostaną Państwo poinformowani odrębnym pismem. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z działem obsługi klienta pod nr tel.: (32) 253-67-13 wew. 723,724,727,754.

Wniosek o wynajem

Regulamin korzystania z rowerowni