Wyniki weryfikacji wniosków na lokale mieszkalne

image_pdfimage_print

Wyniki weryfikacji wniosków na lokale mieszkalne przy ul. Leopolda 17,17a w Katowicach

Zakończona została procedura naboru i weryfikacji wniosków o zawarcie umowy najmu lokali mieszkalnych w ramach inwestycji przy ul. Leopolda 17, 17A w Katowicach, realizowanej przez Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. Ta miejska oferta cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Na 51 dostępnych lokali mieszkalnych zgłosiło się ponad 190 potencjalnych najemców.

Spośród wszystkich wniosków 170 zweryfikowano pozytywnie i przyznano odpowiednią liczbę punktów tworząc tym samym listę najemców. 21 wniosków zostało ocenionych negatywnie ze względu na niespełnienie wymogów formalnych lub wymaganych kryteriów. Ze względu na zapowiadaną możliwość przyznania 51 lokali pracownicy KTBS  będą od 20 kwietnia br. kontaktować się telefonicznie z wnioskodawcami, którzy zajęli miejsca od 1 do 51 na liście najemców – aby dopełnić wszelkich formalności. W przypadku rezygnacji z chęci najmu lokalu lub niespełnienia wymogów formalnych wnioskodawcy z miejsc od 1 do 51 – pracownicy KTBS będą kontaktować się z kolejnymi wnioskodawcami według miejsca na liście najemców.

Uprzejmie prosimy o cierpliwość, ponieważ Spółka będzie kontaktowała się z wnioskodawcami według kolejności wynikającej z listy najemców. Oczywiście pracownicy będą podejmować co najmniej kilka prób kontaktu w różnych okresach. Jednocześnie informujemy, że z uwagi na panującą epidemię, w trosce o zdrowie Państwa oraz pracowników Spółki, podpisywanie umów, do odwołania stanu epidemii, odbywać się będzie drogą elektroniczną.

Szczegóły dostępne tutaj: https://tbs.katowice.pl/portfolio/leopolda/

Źródło: https://www.katowice.eu/dla-mieszka%C5%84ca/aktualnosci?ItemID=4083&ListID={75169DCB-89EF-46CD-A876-165C1E838909}