Pokoje dla studentów – Teatralna 17B w Katowicach

image_pdfimage_print

Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. zaprasza do wynajmu I części lokalu mieszkalnego studentom.

Lokal położony jest w centrum Katowice u zbiegu ulic Teatralnej i Szkolnej na pierwszej kondygnacji w budynku z windą, blisko Uniwersytetu Śląskiego przy ul. Bankowej (4 minuty pieszo), Politechniki Śląskiej ul. Krasińskiego (12 minut pieszo) lub Akademii Ekonomicznej ul. 1 Maja (20 minut pieszo).
Dobra komunikacja – blisko przystanek autobusowy, tramwajowy i dworzec PKP.

Lokal składa się z dwóch części, oddzielonych drzwiami wewnętrznymi. Dostępna do wynajmu pozostała pierwsza część lokalu składająca się z dwóch pokoi 2-osobowych (o powierzchni: 18,68 mi 17,41 m2), wspólną kuchnią z jadalnią, łazienką z wc +dodatkowym wc i przedpokojem. Na załączonych zdjęciach na czerwono są oznaczone pokoje do wynajmu. Z części pierwszej korzystać mogą maksymalnie 4 osoby. Wyposażenie lokalu nie obejmuje pościeli, wyposażenia kuchni w zakresie garnków, talerzy i sztućców.

Cena i warunki wynajmu: 
– miesięczny koszt: 420 zł/za osobę w pokoju dwuosobowym + media (ok. 200 zł)
– kaucja zabezpieczająca najem w wysokości 620 zł,
– oprócz czynszu najemcy ponosić będą koszty zużycia mediów (woda i kanalizacja, centralne ogrzewanie, energia elektryczna, wywóz śmieci)

Kryteria wyboru:
– osoby ubiegające się o zamieszkanie w lokalu są aktualnymi (czynnymi) studentami;
– zgłoszenia prosimy wysyłać do Spółki  drogą mailową na adres: sekretariat@tbs.katowice.pl 

Dodatkowe informacje są udzielane przez dział obsługi klienta pod numerem telefonu (32) 253-67-13 wew. 723, 724,727 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Teatralna