Wyniki weryfikacji wniosków w ramach drugiego naboru uzupełniającego na lokal mieszkalny przy ul. Szerokiej 17,19 w Katowicach

image_pdfimage_print

Wyniki weryfikacji wniosków w naborze uzupełniającym na lokale mieszkalne przy ul. Szerokiej 17,19 w Katowicach

​Zakończona została procedura weryfikacji wniosków w ramach drugiego naboru uzupełniającego na wynajem lokalu mieszkalnego w ramach inwestycji przy ul. Szerokiej 17, 19 w Katowicach. Na objęty naborem 1 lokal mieszkalny przy ul. Szerokiej 17/1 zgłosiło się 2 potencjalnych najemców.

Złożone wnioski zweryfikowano pozytywnie i przyznano odpowiednią liczbę punktów, tworząc tym samym listę najemców. Zanonimizowana lista najemców dostępna jest w niżej załączonym pliku.

W następnym kroku pracownicy KTBS Sp. z o. o. będą kontaktować się telefonicznie z wnioskodawcami, którzy ujęci zostali na liście najemców  aby dopełnić formalności.

Uprzejmie prosimy o cierpliwość, ponieważ Spółka będzie kontaktowała się z wnioskodawcami według kolejności wynikającej z listy najemców. Oczywiście pracownicy będą podejmować kilka prób kontaktu w różnych okresach.

 

Szczegóły dot. inwestycji: >>link<<

Zanonimizowana lista >>link<<

Źródło: https://www.katowice.eu/dla-mieszka%C5%84ca/aktualnosci?ItemID=4698&ListID={75169DCB-89EF-46CD-A876-165C1E838909}