Programowanie pilotów do bram wjazdowych

image_pdfimage_print

Informujemy, że od dnia 24.02.2023 r. wjazd na teren posesji przy ul. Bohaterów Monte Cassino 2-2i, ul. 1 Maja 95-97, ul. 1 Maja 93 ABC w Katowicach będzie ograniczony.
W związku z powyższym w terminie od dnia 15.02.2023 r. do 17.02.2023 r. osoby mające obowiązującą umowę o miejsca postojowego: w garażu podziemnym, terenie zewnętrznym oraz dla osób z ważnym dokumentem uprawniającym do parkowania na miejscu dla niepełnosprawnych prosimy o złożenie pilotów do bramy, w celu ich przeprogramowania.

Piloty powinny być złożone w opisanej kopercie (imię nazwisko, adres i nr miejsca postojowego lub garażu).

Miejsce składania pilotów:

  • portiernia przy ul. Boh. Monte Cassino 2-2i (czynna 24h, obok „Żabki”) lub
  • biuro administracji terenowej przy ul. Boh. Monte Cassino 2 (w godzinach urzędowania).

Przeprogramowaniu podlegać będą jedynie w pełni sprawne piloty. Uszkodzone lub niesprawne piloty będą zwrócone bez aktualnego programowania. Prosimy o sprawdzenie pilotów przed przekazaniem.

Piloty będą do odbioru od 22.02.2023 r. w portierni jw. lub biurze administracji terenowej przy ul. B. M. Cassino 2 (w godzinach urzędowania).
Od dnia 24.02.2023 r. wjazd na posesję możliwy będzie tylko dla osób z przeprogramowanymi pilotami.
W okresie przejściowym wjazd na teren posesji możliwy będzie jedynie zdalnie za pomocą telefonu komórkowego.
W sytuacjach tego wymagających istnieje również możliwość „awaryjnego” otwarcia bramy przez pracownika portierni zlokalizowanej przy ul. Boh. Monte Cassino 2-2i (czynna 24h, obok „Żabki”)