image_pdfimage_print

E-czynsze: dostęp do internetowej kartoteki najemcy

Głównym zadaniem platformy e-czynsze jest informowanie lokatorów przez Internet o ich rozliczeniach za wynajem bez konieczności przychodzenia do siedziby. Aby móc korzystać z tej funkcji należy wypełnić i złożyć wniosek o dostęp. Następnie pracownik wygeneruje login i hasło do platformy.

E-czynsze

W celu uzyskania dostępu do internetowej kartoteki najemcy w module E-Czynsze należy:

Zapoznać się z Regulaminem dostępu do modułu e-czynsze


Wypełnić wniosek o dostęp do modułu e-czynsze (wniosek dostępny jest w zakładce “Pobierz wniosek” lub w bezpośrednio w siedzibie Spółki i administracjach terenowych).


Złożyć podpisany wniosek u pracownika działu finansowo – księgowego w siedzibie Spółki lub u pracownika administracji terenowej (należy posiadać dowód osobisty celem weryfikacji danych zawartych we wniosku).


Po weryfikacji danych pracownik wygeneruje w systemie FK-Czynsze indywidualny login i hasło dostępu do modułu E-czynsze.


Po otrzymaniu loginu i hasła (w przypadku złożenia wniosku w siedzibie Spółki odbiór w dziale finansowo-księgowym, w przypadku złożenia wniosku w administracji terenowej dokument zostanie wysłany na podany adres e-mail) wejść na stronę internetową  https://tbsonline.pl i w zakładce „Zaloguj się” wpisać login i hasło.


Następnie zalogować się na  swoje konto e-mail podane przy rejestracji i potwierdzić w otrzymanym e-mailu rejestrację, klikając na link aktywacyjny.

Postępowanie w przypadku problemów z dostępem lub aktywacją.

W przypadku utraty hasła (po pierwszym zalogowaniu) należy na stronie https://tbsonline.pl w zakładce „Zaloguj się” wybrać opcję „Zapomniałem hasła” i postępować zgodnie ze wskazówkami.


Problemy techniczne prosimy zgłaszać na adres e-mail sekretariat@tbs.katowice.pl
lub  tel.  +48 (32) 253-77-85.


W przypadku niezgodności danych finansowych lub danych osobowych prosimy o kontakt z osobami z działu finansowo księgowego, tel.  +48 (32) 253-77-85 wew. 718, 742

Skip to content