image_pdfimage_print

Inwestycja przy ul. Przyjaznej/Kwiatowej pn. “Przyjazny Zakątek”
mieszkania na sprzedaż- sprawdź szczegóły!!!


 

Inwestycja przy ul. Kossutha 7
w trakcie przygotowania

Inwestycja przy ul. Mariackiej 30,32,34
w trakcie przygotowania

Inwestycja przy ul. Kosmicznej
w trakcie przygotowania

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Katowicach

Co cechuje nasze inwestycje mieszkaniowe w Katowicach?

Inwestycje mieszkaniowe w Katowicach, które realizuje nasza firma, mają na celu zagwarantowanie najemcom pełnego komfortu życia, tak jak lokale dostępne w ofercie rynkowej. Przywiązujemy wagę do tego, aby były dobrze połączone z centrum miasta, a także znajdowały się w okolicach oferujących dostęp do wszystkich udogodnień. Proponujemy też mieszkania o komfortowym metrażu odpowiednim dla potrzeb różnych osób, średnio mające od 35 do prawie 100m2. Dbamy również o to, aby były dopasowane do potrzeb niepełnosprawnych, tj. większe łazienki oraz odpowiednio większe otwory drzwiowe dla wózków inwalidzkich. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Nowoczesne inwestycje mieszkaniowe

Nowoczesne inwestycje mieszkaniowe realizujemy w zgodzie z zasadami funkcjonalności i ergonomii. Staramy się stworzyć mieszkańcom i użytkownikom naszych budynków miejsca sprzyjające wypoczynkowi oraz gromadzeniu energii życiowej. Na etapie planowania nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej staramy się zapewnić dobrze skomunikowaną lokalizację, która ułatwi codzienne funkcjonowanie mieszkańcom. Budujemy nowoczesne osiedla mieszkaniowe, z łatwym dostępem do lokali handlowo-usługowych, obiektów gastronomicznych oraz terenów rekreacyjnych. Zajmujemy się również aranżacją przestrzeni wokół wybudowanych przez nas obiektów. Klientów zainteresowanych nowoczesnym budownictwem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w Katowicach!

Starannie zaplanowane nowe inwestycje budowlane

Nasze nowe inwestycje budowlane są starannie zaplanowane. Przed wyborem lokalizacji dokładnie sprawdzamy plany inwestycyjne dotyczące obszaru sąsiadującego z planowaną przez nas budową, aby nie narażać przyszłych mieszkańców na niedogodności wynikające z bliskiego umiejscowienia obiektów o potencjalnie uciążliwym oddziaływaniu na otoczenie. Z należytą starannością kompletujemy dokumentację dotyczącą nowych inwestycji, co pozwala nam przedstawić klientom przejrzystą i wiarygodną informację dotyczącą przygotowanej oferty. Stosujemy w budownictwie technologie i materiały, zapewniające bezpieczeństwo i wygodę użytkowania obiektów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań na wynajem w ramach nowych inwestycji budowlanych, zrealizowanych przez naszą firmę w Katowicach!