OGRANICZENIE BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI MIESZKAŃCÓW I KLIENTÓW - KONIECZNOŚĆ WCZEŚNIEJSZEGO TELEFONICZNEGO UMÓWIENIA SPOTKANIA
Zoom in Regular Zoom out

Inwestycje w budowie

Nasze aktualne nowe inwestycje obejmują budowę kompleksu przy ul. Krasińskiego, ul. Leopolda oraz przy ul. Szerokiej. Są to nowocześnie wyglądające budynki z zewnątrz utrzymane w neutralnej kolorystyce. Proponujemy również możliwość skorzystania z oferty mieszkania dla młodych w ramach programu Mieszkanie Plus. Znajdują się one na osiedlu Nowy Nikiszowiec. Dzięki tej inwestycji powstaje ponad 500 mieszkań, które do użytku zostaną oddane na przełomie 2020-2021 roku.

Co cechuje nasze inwestycje mieszkaniowe w Katowicach?

Inwestycje mieszkaniowe w Katowicach, które realizuje nasza firma, mają na celu zagwarantowanie najemcom pełnego komfortu życia, tak jak lokale dostępne w ofercie rynkowej. Przywiązujemy wagę do tego, aby były dobrze połączone z centrum miasta, a także znajdowały się w okolicach oferujących dostęp do wszystkich udogodnień. Proponujemy też mieszkania o komfortowym metrażu odpowiednim dla potrzeb różnych osób, średnio mające od 35 do prawie 100m2. Dbamy również o to, aby były dopasowane do potrzeb niepełnosprawnych, tj. większe łazienki oraz odpowiednio większe otwory drzwiowe dla wózków inwalidzkich. Cechą naszych inwestycji mieszkaniowych jest również niska cena wynajmu, która nie przekracza kwoty 14,73 zł/m2. Dla przykładu kwota za mieszkanie o metrażu 50m2 na rynku wynosi około 1800 zł, zaś w naszej ofercie będzie to nieco ponad 730 zł.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, serdecznie zachęcamy do kontaktu.