Remont windy

Informujemy, że w dniach 1 – 3 czerwca 2026 r.  winda będzie nieczynna. Powyższe spowodowane jest koniecznością wykonania niezbędnych prac remontowych mających bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo użytkowania dźwigu osobowego (wymiana m.in. pasów nośnych). Czynności odbiorowe przez Urząd Dozoru Technicznego ww. prac odbędą się w dniu 3 czerwca w godzinach porannych i po pozytywnym odbiorze dźwig ponownie zostanie uruchomiony.

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy licząc na Państwa zrozumienie.

do góry