OGRANICZENIE BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI MIESZKAŃCÓW I KLIENTÓW - KONIECZNOŚĆ WCZEŚNIEJSZEGO TELEFONICZNEGO UMÓWIENIA SPOTKANIA
Zoom in Regular Zoom out

CO OFERUJEMY JAKO ZARZĄDCA :

Profesjonalne administrowanie nieruchomościami


Obsługę finansową (rachunkowo – księgowa)


Obsługę techniczną


Obsługę eksploatacyjną


Fachowe doradztwo


Bezpośredni kontakt


Dostęp do rozliczeń  przez Internet


KIM JESTEŚMY

Posiadamy 15 – letnie doświadczenie w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami na terenie Katowic. Jako Administrator, oprócz bieżącej obsługi nieruchomości:

a) przygotowujemy i przeprowadzamy termomodernizacje wraz z uzyskaniem premii finansowej,
b) uczestniczymy w pozyskiwaniu funduszy unijnych, które pokryły prawie 85% kosztów prac dociepleniowych,

Posiadamy zespół fachowo przygotowanych pracowników, którzy poza wysoka kulturą osobistą posiadają także wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami

Szeroka kadra administratorów, ściśle współpracuje z zatrudnionymi w Spółce inspektorami mającymi doświadczenie w prowadzeniu i nadzorowaniu prac remontowych.

Dział finansowy i prawny, który wspiera prace Administratorów i pomaga w rozwiązywaniu problemów a także wskazuje najkorzystniejsze zgodne z prawem drogi ich rozwiązywania.


DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ ?

Oferujemy rzetelne prowadzenie finansów Wspólnoty, pełną przejrzystość podejmowanych decyzji finansowych, zawsze w porozumieniu z Właścicielami i Zarządem Wspólnoty.


Posiadamy czynny całą dobę telefon alarmowy, który daje komfort szybkiego i bezproblemowego powiadomienia odpowiednich służb, o zaistniałych awariach i innych zdarzeniach bez względu na porę dnia i nocy oraz w niedziele i święta.


Monitorujemy na bieżąco stan nieruchomości, reagując bez zbędnej zwłoki na zagrażające jej uszkodzenia,


Prężnie działający dział prawny pozwala ze spokojem podchodzić do sporów związanych nie tylko z wykonawstwem robót budowlanych ale także ściąganiem niezapłaconych należności,


Rozwiązujemy trudne, zaszłe sprawy związane z niekrzetelnymi wykonawcami robót remontowych.


Wyboru wykonawców koniecznych prac remontowych, dokonujemy zawsze na podstawie konkursu ofert lub postępowania przetargowego, wraz z Zarządem Wspólnoty Mieszkaniowej lub przedstawicielami właścicieli, co daje Państwu gwarancję najniższej ceny.; weryfikacji dokonują nasi inspektorzy nadzoru co gwarantuje wysoką jakość wykonanych prac oraz fachowość wykonawców.


Z powodzeniem zarządzamy również Wspólnotami powstałymi w budynkach wybudowanych przez deweloperów. Prowadzimy skuteczne mediacje pomiędzy deweloperem a Właścicielami.


Pomagamy w rozwiązywaniu wielu problemów pojawiających się oddanych do użytku budynkach.


Świadczymy usługi Zarządzania Wspólnotami Mieszkaniowymi ale podejmiemy równie chętnie współpracę z Zarządami oraz Zarządcami Wspólnot Mieszkaniowych.


JESTEŚ NIEZADOWOLONY ZE SWOJEGO DOTYCHCZASOWEGO ADMINISTRATORA?  PRZYJDŹ I SPRAWDŹ NAS.

STABILNA POZYCJA NA RYNKU GWARANTUJE PAŃSTWU RZETELNĄ I KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ – ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

CENA DO NEGOCJACJI


Do pobrania

Oferta na zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi do-pobrania